Atsiskaitymas už prekes

Atsiskaitymas per PaySera

PaySera - saugus, patogus ir greitas būdas atsiskaityti už prekes įsigytas mūsų parduotuvėje. PaySera suformuos pavedimą už Jus, tad visą darbą atliks integruota automatinė sistema.

Užsakymo vykdymo pabaigoje, Jūs būsite nukreipti į PaySera puslapį, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums bus leidžiama pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės. Pasirinkus banką - Jūs būsite nukreipti į savo banko internetinį puslapį, kuriame, prisijungę prie banko sistemos, matysite Jums suformuotą užsakymo sąskaitą, kurios apmokėjimą užbaigsite įprastu būdų, kaip ir kitų įprastų sąskaitų.

Po sąskaitos apmokėjimo, būsite sugrąžinti į mūsų el. parduotuvę, kur Jums bus rodomas pranešimas apie sėkmingai atliktą apmokėjimą ir užsakymo patvirtinimą, kartu su kita išsamia užsakymo informacija. Apie sėkmingai atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus, kai PaySeros automatinė sistema atsiųs patvirtinimą mūsų parduotuvės administracijai, tad užsakymo patvirtinimo procesas užtruks vos kelias minutes.