Sėkmingai pridėta į krepšelį!

Prekių grąžinimo sąlygos

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo - pardavimo sutarties sudarytos su internetine parduotuve W3B.LT, apie tai pranešdamas raštu arba užpildydamas žemiau pateiktą formą ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Pirkėjas šia teise gali pasinaudoti tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta, apgadinta, arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, nėra nuplėštos originalios etiketės ir žymėjimai, originali pakuotė nėra pažeista.

Nutraukus pirkimo - pardavimo sutartį, yra panaikinami visi už užsakymą suteikti lojalumo taškai, neatsižvelgiant į grąžinamų prekių vienetų skaičių.

Užpildžius prekės grąžinimo formą arba susisiekus raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, per 2 (dvi) darbo dienas, Jums bus pateikta informacija apie vykdomo prekės grąžinimo proceso eigą kartu su prekės grąžinimo detalėmis ir adresu, kuriuo klientas turi išsiųsti prekę.

Už prekės grąžinimą (pristatymą pardavėjui) atsako klientas, grąžinant prekę tuo pačiu arba kitu pristatymo būdu nurodytu mūsų internetinėje parduotuvėje.

Už prekę sumokėti pinigai yra grąžinami tik po prekės pristatymo pardavėjui ir grąžinamos prekės būklės įvertinimo.

Už prekę sumokėti pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu, į kliento nurodytą banko sąskaitą.

Pinigai už prekės pristatymą negrąžinami.

Ačiū. Žinutė išsiųsta! Į užduotus klausimus, darbo dienomis, vidutiniškai atsakome per 24 valandas.

Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį klausimą apie prekę ar paslaugą, nurodant dominančios prekės kodą, modelį, aiškiai pateikiant kitą aktualią informaciją.

Jeigu manote, kad išsiųstoje žinutėje trūksta informacijos - užpildykite kontaktinę formą dar kartą, arba susisiekite telefonu: 8-658-38883.
Žinutė neišsiųsta Patikrinkite paryškintus laukelius.
Būtina užpildyti visus raudonai apibrauktus laukelius.