Sėkmingai pridėta į krepšelį!

Lojalumo taškų programa

Lojalumo taškai yra suteikiami kiekvienam registruotam klientui perkant mūsų internetinėje parduotuvėje prekes už kurias yra suteikiami lojalumo taškai. Apmokėjus užsakymo sąskaitą, gautus taškus galima panaudoti kitame pirkime, gaunant papildomą nuolaidą.

1 lojalumo taškas yra lygus 1 Eur nuolaidai nuo krepšelio sumos. Lojalumo taškais galima padengti iki 50% pirkinių sumos.

Įsigydamas prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, kiekvienas registruotas vartotojas automatiškai kaupia lojalumo taškus. Prekės, už kurias yra suteikiami lojalumo taškai, elektroninėje parduotuvėje yra pažymėtos specialiu ženklu prekės vidinėje kortelėje (prie kainos).

Lojalumo taškai yra kaupiami kiekvieno pirkimo metu, o pirkėjo gaunamas jų kiekis yra lygus 5% (penkiems procentams) nuo perkamų spec. ženklu pažymėtų prekių sumos.

Lojalumo taškai nėra skaičiuojami nuo prekių pristatymo išlaidų ir bet kokių kitų pirkėjo atliekamų mokėjimų.

Pirkėjo sukaupti lojalumo taškai į grynuosius pinigus (pinigus) nekeičiami.

Sukauptus lojalumo taškus pirkėjas gali panaudoti jau kito pirkimo metu padengdamas iki 50% (penkiasdešimt procentų) krepšelio sumos už prekes įsigyjamas internetinėje parduotuvėje W3B.LT, neįskaitant pristatymo paslaugos kainos ir kitų išlaidų ar mokėjimų.

Tuo atveju, jeigu pirkėjas sekančio apsipirkimo metu pageidauja panaudoti lojalumo taškus, pirkėjo sukauptas lojalumo taškų likutis automatiškai sumažėja. Šis sumažėjimas įvyksta nepriklausomai nuo to, ar prekių užsakymas buvo atšauktas, ir nepriklausomai nuo to, ar klientas neapmoka užsakymo sąskaitos.

Svetainės administratorius pasilieka teisę vienašališkai keisti šias taisykles. Apie bet kokius pasikeitimus, taisymus ar papildymus pirkėjai bus informuoti prisijungę prie elektroninės parduotuvės arba pirkdami pirmą kartą po naujos redakcijos taisyklių įsigaliojimą. Nauja taisyklių redakcija įsigalioja ją patalpinus interneto svetainėje.

Svetainės administratorius pasilieka teisę vienašališkai nutraukti lojalumo taškų programą. Apie nutrauktą lojalumo taškų programą pirkėjai bus informuoti prisijungę prie elektroninės parduotuvės arba pranešimu elektroninės parduotuvės interneto svetainėje. Lojalumo taškų programos nutraukimo atveju, registruoti prikėjai turi teisę per 1 (vieną) mėnesį nuo Administratoriaus paskelbimo apie lojalumo taškų programos nutraukimą panaudoti sukauptus lojalumo taškus. Suėjus šiam terminui, visi pirkėjų sukaupti ir nepanaudoti lojalumo taškai bus bus automatiškai anuliuoti.

Ačiū. Žinutė išsiųsta! Į užduotus klausimus, darbo dienomis, vidutiniškai atsakome per 24 valandas.

Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą klausimą, rekomenduojama pateikti kuo tikslesnį klausimą apie prekę ar paslaugą, nurodant dominančios prekės kodą, modelį, aiškiai pateikiant kitą aktualią informaciją.

Jeigu manote, kad išsiųstoje žinutėje trūksta informacijos - užpildykite kontaktinę formą dar kartą, arba susisiekite telefonu: 8-658-38883.
Žinutė neišsiųsta Patikrinkite paryškintus laukelius.
Būtina užpildyti visus raudonai apibrauktus laukelius.